Board of ELSA Poland 2020/2021

Jakub Bogucki
Jakub BoguckiPrezesjakub.bogucki@elsa.org.pl
Maciej Adamczyk
Maciej AdamczykSekretarz Generalnymaciej.adamczyk@elsa.org.pl
Ewa Modrzejewska
Ewa ModrzejewskaSkarbnikewa.modrzejewska@elsa.org.pl
Justyna Helbing
Justyna HelbingWiceprezes ds. Działalności Naukowejjustyna.helbing@elsa.org.pl
Dominika Wojarska
Dominika WojarskaWiceprezes ds. Seminariów i Konferencjidominika.wojarska@elsa.org.pl
Mikołaj Karniszewski
Mikołaj KarniszewskiWiceprezes ds. Marketingumikolaj.karniszewski@elsa.org.pl
Paulina Wiater
Paulina WiaterAsystent ds. Międzynarodowego Programu Wymiany Praktyk Studenckichpaulina.wiater@elsa.org.pl

Board of ELSA Poland 2020/2021








Jakub Bogucki

Jakub Bogucki


Prezes



jakub.bogucki@elsa.org.pl







Maciej Adamczyk

Maciej Adamczyk


Sekretarz Generalny



maciej.adamczyk@elsa.org.pl







Ewa Modrzejewska

Ewa Modrzejewska


Skarbnik



ewa.modrzejewska@elsa.org.pl







Justyna Helbing

Justyna Helbing


Wiceprezes ds. Działalności Naukowej



justyna.helbing@elsa.org.pl







Dominika Wojarska

Dominika Wojarska


Wiceprezes ds. Seminariów i Konferencji



dominika.wojarska@elsa.org.pl







Mikołaj Karniszewski

Mikołaj Karniszewski


Wiceprezes ds. Marketingu



mikolaj.karniszewski@elsa.org.pl







Paulina Wiater

Paulina Wiater


Asystent ds. Międzynarodowego Programu Wymiany Praktyk Studenckich


paulina.wiater@elsa.org.pl

Napisz do nas

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz.

Wypełnij proszę wszystkie wymagane pola.
Wypełnij proszę wszystkie wymagane pola.
Wypełnij proszę wszystkie wymagane pola.
Wypełnij proszę wszystkie wymagane pola.
Image

Adres do korespondencji

ul. Konduktorska 4/19
00-775 Warszawa

Dane do faktury

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa
ELSA Poland

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
NIP: 525-15-69-160

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Partner

Partner

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Medialny

Partner Medialny

Partner Medialny

Partner Pro Bono

Partner Pro Bono

Partner Pro Bono

Sponsor Wspierający

Sponsor Wspierający

Partner Edukacyjny

Partner Pro Bono

Partner Pro Bono

Patron Programu Praw Człowieka

Partner Pro Bono

Partner Pro Bono

Patron International Focus Programme

Sponsor Wspierający

Sponsor Wspierający

Sponsor Wspierający

Slider
© 2021 Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland. Wszystkie prawa zastrzeżone

Szukaj

Strona korzysta z plików cookies

Na naszej stronie wykorzystujemy tzw. pliki cookies. Dzięki nim możemy świadczyć Państwu usługi oraz dostarczać treści na najwyższym poziomie.