Board of ELSA Poland 2022/2023

Katarzyna Kasińska
Katarzyna KasińskaPrezeskatarzyna.kasinska@elsa.org.pl
Anna Szulc
Anna SzulcSekretarz Generalnyanna.szulc@elsa.org.pl
Jacek Korzeniewski
Jacek KorzeniewskiWiceprezes ds. Działalności Naukowejjacek.korzeniewski@elsa.org.pl
Katarzyna Kiczorowska
Katarzyna KiczorowskaWiceprezes ds. Seminariów i Konferencjijacek.korzeniewski@elsa.org.pl
Filip Zawada
Filip ZawadaWiceprezes ds. Markertingujacek.korzeniewski@elsa.org.pl

Board of ELSA Poland 2022/2023








Katarzyna Kasińska

Katarzyna Kasińska


Prezes



katarzyna.kasinska@elsa.org.pl







Anna Szulc

Anna Szulc

Sekretarz Generalny



anna.szulc@elsa.org.pl







Jacek Korzeniewski

Jacek Korzeniewski


Wiceprezes ds. Działalności Naukowej



jacek.korzeniewski@elsa.org.pl







Katarzyna Kiczorowska

Katarzyna Kiczorowska


Wiceprezes ds. Seminariów i Konferencji



katarzyna.kiczorowska@elsa.org.pl







Filip Zawada

Filip Zawada


Wiceprezes ds. Marketingu



filip.zawada@elsa.org.pl

Napisz do nas

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz.

Wypełnij proszę wszystkie wymagane pola.
Wypełnij proszę wszystkie wymagane pola.
Wypełnij proszę wszystkie wymagane pola.
Wypełnij proszę wszystkie wymagane pola.
Image

Adres do korespondencji

ul. Konduktorska 4/19
00-775 Warszawa

Dane do faktury

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa
ELSA Poland

ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
00-927 Warszawa
NIP: 525-15-69-160

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Partner Główny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Partner

Partner

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Sponsor Strategiczny

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Naukowy

Partner Pro Bono

Partner Pro Bono

Partner Pro Bono

Sponsor Wspierający

Sponsor Wspierający

Partner Edukacyjny

Partner Pro Bono

Partner Pro Bono

Patron Programu Praw Człowieka

Partner Pro Bono

Partner Pro Bono

Patron International Focus Programme

Sponsor Wspierający

Sponsor Wspierający

Sponsor Wspierający

Slider
© 2022 Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland. Wszystkie prawa zastrzeżone

Szukaj

Strona korzysta z plików cookies

Na naszej stronie wykorzystujemy tzw. pliki cookies. Dzięki nim możemy świadczyć Państwu usługi oraz dostarczać treści na najwyższym poziomie.